Blockchain u podstaw wielu projektów

Rok za rokiem technologia blockchain zyskuje, zapewniając jeszcze lepsze możliwości. Nie tylko, jeśli chodzi o rynek kryptowalut. Blockchain development to także metaverse, o jakim mówi się w ostatnim czasie. Ale to nie jedyne projekty, jakie można odnaleźć w ostatnim czasie.

Kilka słów o Metaverse

Skoro jednak tak dużo mówi się o tym, to warto jednak wyjaśnić na czym tak naprawdę polega Metaverse, jakie wspierane jest przez różne blockchain development companies. Otóż do dyspozycji ma się sieciowy świat, który można poznawać za pomocą nie byle jakich awatarów w technologii 3D. U podstaw tego wszystkiego leży oczywiście technologia blockchain. Na ogół całość wykorzystywana jest do pracy. Ale jeżeli ktoś będzie chciał, to jak najbardziej może Metaverse wykorzystać również do nauki. Całość bazuje na kryptowalutach, jakie można wykorzystać m.in. do wykonywania płatności. Mówiąc o tym świecie, należy wskazać na główne sześć elementów:

  • zarządzanie, 
  • interoperacyjność,
  • dostępność,
  • cyfrowy dowód własności, 
  • cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie,
  • transfer wartości.

Jest to możliwe dzięki temu, że w chwili obecnej tak szeroko zauważalny jest blockchain software development.

The Sandbox (SAND)

Nie warto dokładnie patrzeć na to, która blockchain development company odpowiedzialna jest za SAND. Tak, chociażby 10clouds jest w stanie dokonać naprawdę wiele, ale lepiej spojrzeć na możliwości, jakie jest w stanie zaoferować ta gra. Otóż mówi się tutaj o możliwości stworzenia własnego awatara, jak również cyfrowej tożsamości. Awatar ma możliwość zarządzania NFT gracza, jeśli powiąże się go z portfelem kryptowalut. W SAND dostępne są takie narzędzia, jak VoxEdit i Game Maker. Wykorzystuje się je do tworzenia gier oraz wirtualnych przedmiotów.

Decentraland (MANA)

Blockchain application development chętnie wykorzystywane jest przez różne firmy. Całkiem możliwe, że to właśnie dzięki temu powstało uniwersum 3D.  Decentraland pozwala nie tylko na rozwój swoich działek, ale również na organizację różnego rodzaju eventów, czy też angażowanie się w różnego rodzaju wydarzenia społeczne. Śmiało można dodać, że jest to jedna z najbardziej znanych rzeczy, która chętnie wykorzystywana jest przez użytkowników. Ten projekt może pochwalić się takimi projektami, jak interfejs 3D, wydarzenia w grze, elementy społecznościowe, jak również ekonomia cyfrowa. I pomyśleć, że u podstaw tego stoi prosta gra 2D, która została opracowana przez Estebana Ordano i Ari Meilich.

https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ live url