Granatowa kuchnia z drewnem w domach

Wbrew wszelkim oczekiwaniom, granatowa kuchnia z drewnem, to jeden z modowych hitów w ostatnich czasach. I nie tylko, jeśli ktoś ma na myśli duże, przestronne kuchnie w domach jednorodzinnych. O takim zestawieniu można również pomyśleć w małych mieszkaniach.

Granatowa kuchnia z drewnem, w doborowym towarzystwie

Tym towarzystwem, dla ciemnego koloru, dla przeciwwagi, powinno być coś jasnego. Mogą to być chociażby białe blaty, które wykonane są z drewna. Taka kompozycja będzie świetnym zestawieniem, które odnajdzie się zarówno w kuchni nowoczesnej, jak również tradycyjnej. Czy drewniane blaty kuchenne są dobrą propozycją? Oczywiście, że tak. Aczkolwiek, należy zadbać o to, aby były one odporne na czynniki zewnętrzne i na uszkodzenia mechaniczne, których w domowych kuchniach nie brakuje. Dobrą równowagą dla tego, będą jeszcze ściany, które również zostaną pomalowane na kolor biały.

Ściany w kolorze granatowym

Granatowa kuchnia z drewnem to świetna propozycja, ponieważ jest to jeden z najmodniejszych odcieni, jaki może zagościć na ścianie. Tylko że jest to propozycja, która świetnie sprawdzi się w dużych kuchniach. Granatowe ściany przytłaczają małe pomieszczenia, dlatego należy unikać takich propozycji w kuchniach. Za to jest to świetna propozycja do dużych pomieszczeń, gdzie dla równowagi, warto zaprosić meble w jaśniejszych kolorach. Nie można również zapomnieć o tym, aby takie ciemne ściany, zostały w odpowiedni sposób rozświetlone – w szczególności, jeżeli chodzi o światło sztuczne. 

 

https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ https://beesafe.pl/porady/samochod-z-wloch/ zobacz wiecej