Hoker do kuchni – aranżacje loftowe

Kuchnia jest miejscem, gdzie chcemy przebywać z przyjemnością. Szukając inspiracji na zaaranżowanie takiego pomieszczenia, warto sięgnąć po najnowsze trendy. Kuchnia w stylu loft to pomieszczenie, które z pewnością będzie cieszyć oczy. Elementem, którego nie może w niej zabraknąć jest hoker do kuchni. Jak jest wykonany?

Jak projektowany jest hoker do kuchni?

Kuchnia loftowa to przestrzeń, gdzie łączy się wysoka funkcjonalność, trwałość zastosowanych materiałów oraz elegancja. Chcąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę przestrzeń, warto przy przedłużonym blacie czy wyspie kuchennej ustawić krzesła loftowe. Hoker do kuchni w stylu industrialnym to chętnie stosowane rozwiązanie. Hokery nie tylko zapewniają wygodę, ale też podkreślają styl wnętrza. Jak tworzony jest hoker do kuchni? Jego konstrukcja opiera się na metalowych profilach – tworzywo to jest zabezpieczone przed korozją, nie odkształca się. Konstrukcja posiada metalowy podnóżek, by możliwe było wygodne opieranie stóp. Siedzisko i oparcie stołka wykonane są z naturalnego drewna. W tym celu najczęściej wybiera się drewno dębowe lub bukowe. Lite drewno w jasnym kolorze świetnie komponuje się z ciemniejszym kolorem metalu. Takie połączenie jest ponadczasowe, może być też wykorzystane w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych, minimalistycznych.

Hoker do kuchni – elementy wystroju industrialnego

Warto wiedzieć, że hoker do kuchni to nie jedyna propozycja, jaką mają dla nas projektanci. Styl loftowy możemy wykreować w każdym pomieszczeniu w naszym domu czy w mieszkaniu: w salonie, łazience, sypialni, również w przedpokoju. Szeroki wybór mebli loftowych pozwoli nadać niebanalny wygląd przestrzeni. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się przede wszystkim stoliki kawowe, ale też stoliki nocne, konsole, które doskonale sprawdzają się zarówno w sypialniach, jak i przedpokojach. Nie brak też w ofercie metalowych wieszaków, idealnych do loftowych łazienek.

 

zobacz https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/ https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/