Jaki garnki do indukcji okażą się strzałem w dziesiątkę?

Płyty indukcyjne z powodzeniem wypierają klasyczne kuchenki gazowe. Ich zakup motywowany jest najczęściej eliminowaniem gazu z mieszkań czy z domów. Atutem kuchenek tego typu jest ich nowoczesny design, ale też bezpieczeństwo użytkowania. Jaki garnki do indukcji wybrać, aby codzienne gotowanie było przyjemnością?

Jakie garnki do indukcji wybrać?

Aby móc wygodnie gotować na płytach indukcyjnych, konieczne jest wybranie dedykowanych garnków. Jakie garnki do indukcji okażą się najlepsze? Pierwszym krokiem w wyborze garnków jest wybranie kompletu oznaczonego cewką indukcyjną. Ten symbol oznacza, że garnki będą prawidłowo działać na wybranej płycie. Warto również poszukać kompletu, w którym średnice garnków dopasowane są do średnicy pól grzewczych naszej płyty – w ten sposób zminimalizujemy ubytek ciepła i energii. Szukając garnków wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na komplety wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Garnki takie odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia, korozję. Garnki na indukcję posiadają wielowarstwowe dno, w którym umieszczono dysk – zadaniem dysku jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz naczynia. Proces ten pozwala na znacznie szybsze przygotowanie potraw. Zastanawiając się, jakie garnki do indukcji wybrać, warto też zwracać uwagę na ilość elementów w kompletach.

Jakie garnki do indukcji wybrać, by wygodnie gotować?

Garnki do indukcji nierzadko uzupełniane są o liczne elementy, które pozwolą na wygodniejsze gotowanie. Użytkownicy cenią sobie lejki, cedzaki oraz wewnętrzne miarki do odmierzania płynów- dzięki temu gotowanie jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. O bezpieczeństwo zadbają profilowane uchwyty oraz rączki. W kompletach znaleźć można też szklane pokrywki, które idealnie pasują do rantów.

 

https://siteopia.pl/dlaczego-warto-wyslac-dziecko-na-oboz/ http://warshipsband.com/sklep-jezdziecki-skompletuj-swoj-niezbednik/ https://studiopieknanr5.pl/zestaw-dla-poczatkujacego-jezdzca-odwiedzamy-sklep-jezdziecki/