Klinika Implantis w Krakowie – kompleksowe podejście do leczenia zębów

Klinika Implantis w Krakowie to nie tylko zwykły gabinet stomatologiczny. Dzięki wyspecjalizowanym lekarzom, którzy tutaj pracują, można uzyskać pomoc z wszelkimi problemami zarówno w leczeniu zachowawczym zębów, jak i w zabiegach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Klinika Implantis w Krakowie to zespół specjalistów, którzy pomogą od samego początku już na procesie planowania leczenia. Następnie wykonają na najwyższym poziomie wszelkie usługi z zakresu stomatologii estetycznej, czy też leczenia implantologicznego. Jeśli zmagasz się z uporczywym bólem zęba lub chciałbyś coś poprawić w swoim uzębieniu od strony estetycznej i nie wiesz, do jakiego miejsca się udać warto skorzystać z pomocy kliniki Implantis w Krakowie i umówić się na konsultację, aby omówić możliwe rozwiązania i szczegółowo określić plan działania.

Klinika Implantis w Krakowie – piękny i zdrowy uśmiech, o którym marzysz

Jeśli zawsze marzyłeś o pięknym uśmiechu i białych prostych zębach to jest możliwe. Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych technologii Klinika Implantis w Krakowie pomaga we wszystkich kwestiach estetycznych związanych z Twoim uzębieniem. Warto wiedzieć, że estetyka zębów to nie tylko wybielanie, czy też zakładanie licówek, ale również szeroko pojęte leczenie obejmujące kwestie ortodontyczne, periodontologię oraz korektę chirurgiczną szczęki i twarzy. Najpierw najlepiej postawić na leczenie, a następnie kwestie estetyczne.

Klinika zajmuje się wybielaniem zębów najbardziej nowoczesną metodą Beyond Polus Advanced, a także alternatywnie metodę nakładkową, w której pacjent dostaje do domu nakładki wybielające do noszenia zgodnie z rekomendacjami lekarza. Dla osób, które mają pokruszone zęby, czy też różne długości zębów ze względu na ich ścieranie w nocy podczas zgrzytania Implantis proponuje zakładanie cienkich licówek, które można indywidualnie zaprojektować do danego uzębienia. Kiedy zęby mają różne kształty i długości polecana jest także technika bondingu, który w widoczny sposób poprawia wygląd zębów. W przypadku utraty jednej lub większej ilości zębów najlepiej skorzystać z możliwości ich uzupełnienia przy pomocy mostów oraz implantów, czyli protez zębowych. Oprócz usług stomatologów i ortodontów Klinika Implantis w Krakowie proponuje wizyty u periodontologa. Czy zajmuje się lekarz o takiej specjalizacji? Taka osoba wykonuje wszelkie korekty w obrębie tkanek miękkich, które są niezbędne, aby późniejszy proces leczenia przebiegał prawidłowo, a finalny efekt wizualny był zadowalający dla pacjenta. Periodontolog podcina wędzidełka, wydłuża korony kliniczne zęba oraz pokrywa recesję dziąseł.

Leczenie zębów dostosowane indywidualnie do potrzeb pacjenta

W Klinice Implantis w Krakowie nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o zęby. Leczenie jest przeprowadzane indywidualnie i dostosowane do pacjenta. Na początkowym etapie są wykonywane wszelkie działania diagnostyczne, czyli tomografia komputerowa i komputerowe planowanie uśmiechu, dzięki któremu pacjent już na samym początku może zobaczyć finalny efekt poprawy uśmiechu. Wszelkie protezy są drukowane cyfrowo, a źle kojarzące się wszystkim leczenie kanałowe jest wykonywane precyzyjnie pod mikroskopem, tak aby zminimalizować czas trwania zabiegu i dolegliwości bólowe. Leczenie jest zawsze wielowymiarowe i wieloetapowe przeprowadzane przez zgrany zespół. Klinika Implantis w Krakowie to bardzo nowoczesne podejście do stomatologii, dzięki któremu pacjent nie boi się pójścia do stomatologa tak jak kiedyś. Wysokiej jakości sprzęty sprawiają, że zabiegi nie trwają długo i nie są bolesne.

Warto skorzystać z usług kliniki https://implantis.krakow.pl/ i cieszyć się pięknym uśmiechem na długo. Na stronie internetowej kliniki można zapoznać się  wieloma metamorfozami uśmiechu autentycznych klientów, które pomogą nam podjąć decyzję o podjęciu się leczenia.